LOKALITA A OBČANSKÁ VYBAVENOST

Projekt Rezidence Vančurova je situován ve východní části města Ostrov nad Ohří, na úpatí Krušných hor, ve stávající klidné bytové zástavbě, v ulici Vančurova. Město se svými téměř sedmnácti tisíci obyvateli, se rozprostírá 10 km severovýchodně od Karlových Varů, na řece Bystřici, v nadmořské výšce 398 m n.m.

Do Karlových Varů se dostanete pohodlně autem, či autobusem za 10, resp. 20 minut. V okolí projektu je dostatek prostoru pro volnočasové aktivity. Na procházky se můžete vydat do nejbližší lokality „pod křížkem“ nebo do „pískovny“ . Za 20 – 30 minut se dostanete do všech krušnohorských skiareálů jako jsou Abertamy, Plešivec, Boží Dar, či Klínovec.

V nejbližší vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost jako jsou městská hromadná doprava, školky, základní školy, střední průmyslové školy, gymnázium, hudební škola, obchody a supermarkety (ve městě jsou dostupné sítě obchodů Kaufland, Penny, Tesco, Billa, Norma), nemocnice, zdravotnické zařízení, zimní stadión, koupaliště a mnoho dalších volnočasových aktivit a sportovišť).