O PROJEKTU

Projekt Rezidence Vančurova je další bytový projekt investora, společnosti Lias Vintířov k.s. (LIAPOR), kde ve spolupráci s českou realitní kanceláří NEXT REALITY (pobočka Karlovy Vary), nabídne nové bydlení v prostorných moderních bytech, ve vyšším standardu provedení. 

Na pozemku do tvaru L, o velikosti 952 m2 , dojde k výstavbě dvou propojených bytových domů s 55 byty. Bytový dům bude vystavěn o šesti nadzemních podlažích a jedním podzemním. Do domu vstoupí budoucí majitelé třemi samostatnými vchody a do jednotlivých podlaží je vyvezou prostorné osobní výtahy. 

Dispozice jednotlivých bytů bude velmi rozmanitá, pro jednotlivce, pár, ale i pro rodinné bydlení. V projektu nabídneme dispozice od nejmenších 1+kk, začínajících od 30 m2, až po prostorné 4+kk o velikostech užitné až 113 m2. Od druhého nadzemního podlaží bude součástí bytu balkón (krom jednoho bytu na podlaží), komfortní byty v nejvyšším 6. podlaží se pak budou pyšnit rozlehlými terasami. Ke každému bytu je přidělen sklep již v ceně bytu, který se bude nacházet v 1. podzemním podlaží. Ve společných prostorech je samozřejmě pamatováno na kočárkárny a sušárny. Investor vystaví více jak 80 parkovacích míst před domem a nové dětské hřiště ve vnitrobloku.